Ilmenau

57776. Tanečnice se zlatými střevíci

popis: Porcelán, výška 20 cm. Značeno.

Pozn.: Zlacení mírně otřelé.

zbývá: 28 dnů, 6 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:42:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč