Ilja Hartinger - U chalup

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Hartinger. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

doporučujeme
Ilja Hartinger
123609. U chalup
Zbývá:7 dnů, 5 hodin
Konec dražby:26.09.2024 20:58:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč