Ilja Hartinger - U chalup

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Hartinger. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

Ilja Hartinger
123609. U chalup
Dražba ukončena:26.09.2024 21:23:21
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč