Olej na dřevě, 23x29 cm. Signováno vpravo dole Hartinger 06. .
Nejdelší strana: 35 cm
o autorovi: 1935
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.