Akryl na plátně, 70x70 cm. Signováno vpravo dole I. Bychkivskyy 2022. Nerámováno.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: 1970
Pochází z krásného a starobylého města Lvov (Ukrajina). V Praze žije od roku 2000. Malbě se věnuje ve svém volném čase od roku 2007. Předlohy volí různě, dle toho co jej právě osloví. Jsou to zejména krajiny, květiny, zvířata a lidé. Také zátiší a abstrakce. Ke konkrétnímu malířskému proudu se neřadí, ale je mu blízký new impressionismus. Své obrazy maluje unikátní technikou špachtle a preferuje malbu olejem. Obrazy se vyznačují pestrou paletou barev, díky čemuž jsou snadno čitelné a rozpoznatelné. „ Svět je příliš dynamický a moderní. Proto občas postrádám barevnost, kterou hledám ve svých obrazech“ Vystavuje od roku 2008 a má za sebou již 12 výstav. Od roku 2014 je členem Volného sdružení umělců Jižních Čech. Na festivalu umění ArtFest v Českých Budějovicích v roce 2014 získal hlavní Galerijní cenu. Poslední prezentace proběhla na veletrhu umění Open ArtFest v roce 2021. Zde získal druhé místo v konkurenci 180 umělců, kteři se zde prezentovali.Poslední prezentace proběhl na veletrhu umění Open ArtFest v roce 2024 Jeho obrazy zdobí interiéry v Slovinsku, Německu, USA, Rakousku, Francii, Rusku, Ukrajině, Singapur, a České republiky. Od roku 2018 je členem mezinárodního sdružení umělců v Slovinsku – Maribor, kde každý rok se koná mezinárodní plenér za podpory EU.
Jeho obrazy jsou v nabídce mezinárodních galerií: www.artfinder.com, www.singulart.com www.saachi.com