Igor Kitzberger - Pierot

Bronz, žula, celková výška 19 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Narodil se v Novém Jičíně roku 1963. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě. Ve své tvorbě se věnuje figurálním plastikám z bronzu a oceli.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

117534. Pierot
Dražba ukončena:27.06.2024 21:45:24
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč