Olej na plátně fixovaném na kartonu, 64x43 cm. Signováno vpravo dole Sukada Bali Vzadu přípis. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 90 cm
o autorovi: 1945 – 1982
Indonézský malíř