I. Dvořák

69681. Ševcovská dílna

popis: Olej na kartonu, 46x59 cm. Signováno vpravo dole I. Dvořák. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:46:09

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč