I. C. S. 1766 - Mohutný zvon

Zvonovina, celková výška 50 cm. Výška zvonu 24 cm, průměr 31 cm. Značeno I. C. S. 1766. Celková hmotnost cca 25 kg, zvon je plně funkční.

Pozn.: Mírně poškozeno. Zvon byl prohlášen Kulturní památkou. Obchodat s ním lze pouze na úzení České republiky. Změnu vlastníka je třeba oznámit NPÚ.

doporučujeme
I. C. S. 1766
119678. Mohutný zvon
Zbývá:26 dnů, 23 hodin
Konec dražby:31.07.2024 21:18:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:21 000 Kč