Zvonovina, celková výška 50 cm. Výška zvonu 24 cm, průměr 31 cm. Značeno I. C. S. 1766. Celková hmotnost cca 25 kg, zvon je plně funkční.
Pozn.: Mírně poškozeno. Zvon byl prohlášen Kulturní památkou. Obchodat s ním lze pouze na úzení České republiky. Změnu vlastníka je třeba oznámit NPÚ.