Hynaisova škola - Růže ve váze

Olej na kartonu, 47x36 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Hynaisova škola
67257. Růže ve váze
Dražba ukončena:27.10.2021 22:40:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč