Signováno H. Rigaud - Portrét neznámé šlechtičny

Olej na plátně, 80x65 cm. Signováno vpravo nahoře H. Rigaud. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

71546. Portrét neznámé šlechtičny
Zbývá:9 dnů, 10 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:47:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:21 000 Kč