Signováno H. Rigaud - Portrét neznámé šlechtičny

Olej na plátně, 80x65 cm. Signováno vpravo nahoře H. Rigaud. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

71546. Portrét neznámé šlechtičny
Dražba ukončena:26.01.2022 21:01:37
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:39 000 Kč