Hugo z Hor - Konvolut 42 prací

Kresby, kresby na ultrafánu, rozměry od 21x13 cm do 51x73 cm. Některé signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

128748. Konvolut 42 prací
Zbývá:27 dnů, 16 hodin
Konec dražby:28.11.2024 20:44:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč