Olej na desce, 28x20 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1838-1881
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze u prof. Haushofera a v Mnichově v krajinářské škole u prof. Schleicha. Ve svých námětech vycházel z romantické a náladové německé krajinomalby. Kromě volné tvorby maloval divadelní kulisy a ilustroval časopisy Květy a Světozor.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 150 000 Kč.