Hugo Henschl - Dívka u okna

Suchá jehla, 29x39 cm, signováno vpravo dole Henschl 1914, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Na papíře skvrny.

5904. Dívka u okna
Dražba ukončena:26.10.2016 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 21.10.2016 21:16:40 386