Hugo Boettinger

48139. Z Jupiterovy hlavy se rodí PhDr. Minerva

popis: Kombinovaná technika (tužka a akvarel), 40x29 cm. Signováno vpravo dole Dr. Desiderius. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi:
1880 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč.

dražba ukončena: 17.09.2020 20:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč