Hugo Boettinger - T.G. Masaryk

Litografie, 11x8 cm. Signováno vpravo dole tužkou H. Boettinger 1922. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi:
1880 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč.

303328. T.G. Masaryk
Dražba ukončena:23.01.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč