Hugo Boettinger - Stěhování Hollara

Litografie, 25x32 cm. Signováno vpravo dole H. Boettinger 1928. Paspartováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi:
1880 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč.

22138. Stěhování Hollara
Dražba ukončena:20.09.2018 21:12:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:1 100 Kč