Hugo Boettinger - Portrét dívky

Olej na plátně, 41x34 cm, signováno vlevo dole Hugo Bötinger 1901, rám.

o autorovi:
1880 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč.

11938. Portrét dívky
Dražba ukončena:29.06.2017 19:04:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč