Hugo Boettinger - Po koupání

Olej na kartonu, 32x44 cm. Signováno vpravo dole Hugo Böettinger. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi:
1880 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
115621. Po koupání
Dražba ukončena:29.05.2024 22:53:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč