Hugo Boettinger - Na kytkách

Olej na kartonu, 59x50 cm. Signováno vlevo dole H. Boettinger. Rám.

o autorovi:
1880 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč.

29130. Na kytkách
Dražba ukončena:28.02.2019 20:17:35
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč