Hugo Boettinger - Koupání krásek

Akvarel, 26x35 cm. Monogramováno vlevo dole HB. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi:
1880 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
105405. Koupání krásek
Dražba ukončena:29.11.2023 20:31:38
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč