Olej na kartonu, 37x45 cm. Signováno vzadu Hugo Baar 1906. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Karton zvlněn. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 61 cm