Stanislav Hudeček - Pohled na město

Olej na kartonu, 32x41 cm, signováno vpravo dole Hudeček, rám, zaskleno.

o autorovi: 1872-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

10011. Pohled na město
Dražba ukončena:26.04.2017 21:29:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč