Hubert Kovařík

58414. Žně

popis: Olej na plátně, 93x99 cm. Monogramováno vpravo dole H.K. 54. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

zbývá: 15 dnů, 3 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 000 Kč