Hubert Kovařík - Žně

Olej na plátně, 81x92 cm. Monogramováno vpravo dole HK 42. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

27113. Žně
Dražba ukončena:30.01.2019 20:21:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč