Hubert Kovařík - Utrpení svatého Antoníčka

Kombinovaná technika, 62x50 cm. Signováno vlevo dole Hubert Kovařík 1932. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

42319. Utrpení svatého Antoníčka
Dražba ukončena:25.03.2020 21:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč