Hubert Kovařík - Šťastná rodina na rybách

Olej na plátně, 46x51 cm Monogramováno vpravo dole HKO 54. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1888 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

94647. Šťastná rodina na rybách
Dražba ukončena:31.05.2023 21:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč