Hubert Kovařík - Shromáždění v krajině

Olej na plátně, 60x80 cm. Monogramováno vlevo dole HKO 40. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

62599. Shromáždění v krajině
Dražba ukončena:29.07.2021 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč