Hubert Kovařík - Rodinka na rybách

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 46x51 cm Monogramováno vpravo dole HKO 54. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

100289. Rodinka na rybách
Dražba ukončena:30.08.2023 20:50:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč