Hubert Kovařík - Procesí

Olej na kartonu, 100x120 cm. Monogramováno vpravo dole H.KO 36. Rámováno.

Nejdelší strana: 137 cm

o autorovi: 1888 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

vydraženo velký formát doporučujeme
117236. Procesí
Dražba ukončena:26.06.2024 20:55:15
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč