Olej na kartonu, 50x60 cm. Monogramováno vpravo dole HKO 44. Rámováno.
Nejdelší strana: 74 cm
o autorovi: 1888 - 1958
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč