Hubert Kovařík - Luční kvítí ve džbánku

Olej na plátně, 71x60 cm. Monogramováno vpravo dole H. Ko 57. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1888 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

96759. Luční kvítí ve džbánku
Dražba ukončena:28.06.2023 20:47:08
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč