Hubert Kovařík - Lisování v Čejkovicích

Olej na plátně, 73x85 cm, signováno vpravo dole HK 46, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

10832. Lisování v Čejkovicích
Dražba ukončena:01.06.2017 20:53:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč