Olej na plátně, 68x81 cm. MOnogramováno vpravo dole HKO. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1888 - 1958
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč