Hubert Kovařík - Dívčí akt se zrcátkem

Olej na plátně, 68x81 cm. MOnogramováno vpravo dole HKO. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

28870. Dívčí akt se zrcátkem
Dražba ukončena:27.02.2019 20:18:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč