Tempera, 33x46 cm. Signováno vlevo dole Hradecký 43. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 59 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci