Hošek

38712. S klestím z lesa

popis: Olej na plátně. 33x26 cm. Signováno vpravo dole Hošek. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 11.12.2019 21:48:33

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 11.12.2019 21:43:33 4450