Horský - Dva mužské portréty

Oba olej na plátně, oba 26x22 cm, jeden signován vlevo nahoře Horský, oba rámovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

2910. Dva mužské portréty
Dražba ukončena:01.10.2015 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 01.10.2015 18:03:24 292