Horký, Jankovský, Macků, Rothbauer,... - Konvolut 6 prací

Různé techniky, rozměry od 30x30 cm. 80x56 cm.Většina signována. Všechny rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

96171. Konvolut 6 prací
Dražba ukončena:04.06.2023 21:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (04.06.2023 21:48:55) 468
500 Kč 26.05.2023 11:27:26 7237