Hořejší - Zátiší s orientální vázou a figurkou - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 140x85 cm. Signováno vpravo dole Hořejší 43. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Hořejší
307175. Zátiší s orientální vázou a figurkou - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:01.01.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč