Bedřich Horálek - K Butovicům

Olej na sololitu, 50x65 cm, signováno vlevo dole Horálek, rám.

o autorovi: 1913 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč

9995. K Butovicům
Dražba ukončena:26.04.2017 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč