Honoré Daumier - Z divadla

Litografie, 26x22 cm. Monogramováno vpravo dole H.D. Satira z časopisu Le Charivari. Vystřiženo z dobových novin (50.-60. léta 19. stol.). Pasparta.

o autorovi: 1808 – 1879
Francouzský malíř, sochař, grafik a kreslíř.

28563. Z divadla
Dražba ukončena:14.03.2019 20:43:52
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč