Honoré Daumier - Sousedé na venkově

Litografie, 16x15 cm. Nesignováno. Pasparta.

o autorovi: 1808 – 1879
Francouzský malíř, sochař, grafik a kreslíř.

60308. Sousedé na venkově
Dražba ukončena:16.06.2021 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 23.05.2021 8:13:45 754