Litografie, od 24x21 do 25x37 cm. Osm litografií v paspartě, jedna bez pasparty. Signováno vlevo dole H.D. v tisku. Pozn.: Poškozeno.
o autorovi: 1808 – 1879 Francouzský malíř, sochař, grafik a kreslíř.