Litografie, 21x27 a 20x27 cm. Oboje signováno H.D. Satira z francouzského časopisu Le Charivari kolem roku 1870. Pasparty. Pozn.: Papír mírně poškozen.
o autorovi: 1808 – 1879 Francouzský malíř, sochař, grafik a kreslíř.