Honoré Daumier - Šarvátka

Novinová litografie, 22x28 cm. Značeno ve štočku vlevo dole H. D. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1808 – 1879
Francouzský malíř, sochař, grafik a kreslíř.

48113. Šarvátka
Dražba ukončena:17.09.2020 20:10:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč