Novinová litografie, 22x28 cm. Značeno ve štočku vlevo dole H. D. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1808 – 1879 Francouzský malíř, sochař, grafik a kreslíř.