Tisk 16x24 cm.Výstřižek z časopisu Le Charivari. Signováno vlevo dole H. D. 35. Rám, sklo. Pozn.: Rám poškozen
o autorovi: 1808 – 1879 Francouzský malíř, sochař, grafik a kreslíř.