Honoré Daumier - Konvolut 6 grafických listů

Litografie, od 25x22 cm do 20x25 cm. Všechny monogramovány v tisku H. D. Volné listy. Z časopisu Le Charivari.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1808 – 1879
Francouzský malíř, sochař, grafik a kreslíř.

68475. Konvolut 6 grafických listů
Dražba ukončena:31.10.2021 21:06:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč