Honoré Daumier - Konvolut 5 grafických listů

Litografie, všechny 24x22 cm. 4x monogramováno v tisku H. D. 1x Signováno v tisku H. Daumier. Z časopisu Le Charivari. Paspartováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1808 – 1879
Francouzský malíř, sochař, grafik a kreslíř.

69528. Konvolut 5 grafických listů
Dražba ukončena:08.12.2021 22:12:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč