Litografie, všechny 24x22 cm. 4x monogramováno v tisku H. D. 1x Signováno v tisku H. Daumier. Z časopisu Le Charivari. Paspartováno. Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1808 – 1879 Francouzský malíř, sochař, grafik a kreslíř.