Litografie, od 27x20 cm do 23x20 cm. Všechny monogramovány v tisku H. D. Volné listy. Z časopisu Le Charivari. Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1808 – 1879 Francouzský malíř, sochař, grafik a kreslíř.