Litografie, od 21x30 cm do 16x25 cm. Všechny monogramovány v tisku H.D. 3x pasparta, 2x volný list. Z časopisu Le Charivari. Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1808 – 1879 Francouzský malíř, sochař, grafik a kreslíř.