Honoré Daumier - Konvolut 2 litografií

Litografie, 17x21 cm a 20x17 cm. Oboje monogramovány H.D. Pasparty.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1808 – 1879
Francouzský malíř, sochař, grafik a kreslíř.

doporučujeme
126640. Konvolut 2 litografií
Zbývá:9 dnů, 18 hodin
Konec dražby:20.10.2024 21:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč